kas lifi çeşitleri

About the Author

By admin / Administrator on Kas 06, 2012

Follow admin

Fitness Eğitmen, Personal Trainer, Pilates Eğitmeni, Scuba diver, Tenis Eğitmeni, Serbest paraşütçü, Arama Kurtarma Eğitmeni

Comments (4)

 • Mustafa

  Himmet Hocam merhaba. Omuzlar da kırmızı kas grubu ve hafif kilo çok tekrarlı çalıştırılmalıymış… Mesela dumbell lateral side 3-4 kilo gibi hafif kilolarla olmalıymış. Tamam, güzel, bayağı bir yanma yapıyor ama gelişme (hacim-büyüme) nasıl olacak? Hafif kilo, çok tekrar ile büyüme oluyor mu ki? Yani ağırlık artırılmayacak mı hiç? Bu kısmı anlayamadım ben.

  • merhaba,
   tam olarak doğru diyemeyiz. çalışma sistemleri sürekli değiştirilmelidir. 1 ay düşük kilo çalışıldıysa diğer ay yüksek kilo, ya da 1 egzersiz yüksek diğeri düşük kilo ile çalışılabilir. Gelişim bu şekilde çok daha güzel olacaktır.

 • Merhaba himmet bey,tek sorunum üst bacak ve iç bacak ne yapsam eritemiyorum. Her gün hızlı tempoda yaklaşık 30 dakika kadar koşuyorum 30 dakika da hızlı tempoda yürüyorum.60 kiloydum 55 kilo oldum bi farklılık göremiyorum.boyumda 1.62

  • Merhaba Nur,
   Bu durumlar vücut tipi ile de alakalıdır. Bir de hızlı tempo koşu yerine hafif tempoda uzun süre koşmayı dene. İncelme hızlanacaktır. Vücut Tipine göre antrenman yapmak daha uygundur. Bunun için linke tıklarsan detaylı bilgi edinebilirsin. Eğer daha doğru yorum yapabilmemi istiyorsan info@adrenalinebox.com mail adresine fotoğraf çekip yollayabilirsin. İyi günler dilerim.

Leave a Reply

ÜYELİK ALANINA GİRİŞ

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın