himmet sevinç şınav

S-ON2 FITNESS İLE EVDE VÜCUT GELİŞTİRME
12 Haftalık Evde Fitness ve Vücut Geliştirme Programı
  • İstediğiniz yerde uygulanır.
  • Ekipmansız uygulanan egzersizlerden oluşur. (Kimi egzersizlerde sadece yardımcı olarak pilates bandı ve pilates topu ullanılmıştır.)
  • Plaj vücuduna sahip olmak için uygulanır.
  • Fit, diri ve sıkı bir vücut ve harika karın kasları isteyenler içindir.
  • Hem kas gelişimi hem yağ yakımına yöneliktir.
  • DEĞİŞİM SADECE 12 HAFTADIR

 

 

 

tabletcardiohimmet2

 

 

 

 

 

Denemeniz için Adaptasyon Antrenmanı ve İlk İki Hafta Antrenmanı için ÜYELİK zorunluluğunu ortadan KALDIRDIK!

 

Videoda verilen egzersizler 12 haftalık antrenman programının ilk iki haftalık bölümünün videosudur.

Egzersizlerin hangi esaslarla, kaç set ve kaç tekrar uygulanacağı videonun kendi sayfasında detaylı olarak anlatılmıştır.

Detaylı olarak incelemek için aşağıdaki tuşa tıklayabilirsiniz.

 

Lastikle Antrenman Nasıl Yapılır?

– Lastiğin antrenman metodu olarak seçilmesinin sebebi sakatlanma riski olmamasıdır. Klasik bir ağırlık eğer kaldırmaya çalıştığınızda fazla gelirse sakatlanma ihtimaliniz vardır. Ancak lastiğin sertliği gerildikçe arttığından dolayı, zaten size aşırı gelecek bir ağırlık uygulama ihtimaliniz yoktur.

– Antrenmanlarda lastiği nereden tutacağınızı siz belirleyeceksiniz. Tüm egzersizlerde ana hedef verilen tekrar sayısını zorlanarak yapabilmektir. Örneğin bir hareketi 10 tekrar uygulamanız gerekiyor. Lastiği videoda gösterildiği şekilde tuttuktan sonra hareketi anlatıldığı şekilde ve hızda uyguladığınızda hala daha fazla yapma şansınız varsa yeterince zorlamamışsınız demektir. Böyle bir durumda bir sonraki tekrarda lastiği daha kısa tutarak sertliğini arttırmanız gerekmektedir ki verilmiş olan tekrar sayısını zorlanarak yapabilmiş olun.

– Eğer tam tersi olarak lastiği tuttuğunuz yerden verilen tekrar sayısı kadar egzersizi uygulayamadıysanız, bir sonraki tekrarda lastiği daha uzun bırakarak uygulayın. Böylece verilen tekrar sayısını zorlanarak yapabilmiş olmalısınız.

SATIN ALMAK İSTİYORUM !!!

ÜYELİK ALANINA GİRİŞ

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın