İLETİŞİME GEÇ

İLETİŞİM

Bağlantı Kur

Aşağıda sıkça aldığımız sorulara verdiğimiz yanıtları görebilirsiniz. Sorunuzun cevabını bulamadınız mı? info@adrenalinebox.com adresine yazarak sorunuzu iletebilirsiniz, en kısa zamanda geri dönüş sağlanacaktır.

İLETİŞİM

S-ON2 ile ilgili sorularınız için:
info@adrenalinebox.com

Ödeme ve satış desteği için:
OdaklıPazar destek hattı: 0 (850) 441 18 13
Diğer iletişim kanalları için https://odaklipazar.com/iletisim/

S.S.S.

Aşağıda aldığımız sıkça sorulan sorulara verdiğimiz cevapları görebilirsiniz.

Programı uyguladığımda kaç kilo verebilirim?

Öncelikle kimseye şu kadar sürede şu kadar kilo verirsin demek uygun değildir. İnsanlara büyülü yalanlar söylemem. Sadece şunu söyleyebilirim ki bu süreçte beslenmenize de dikkat ettiğiniz takdirde programımı uygulayarak alabileceğiniz en iyi sonucu alacaksınızdır. Herşeyden önce bu yolda sağlıklı bir şekilde ilerleyeceksiniz.

Ödeme YAPTIKTAN SONRA VİDEOLARA NASIL ULAŞIYORUZ?

Ödeme esnasında e-posta adresinizi doğru girdiğinizden emin olun. Ödeme tamamlandıktan hemen sonra sistem otomatik olarak üyelik alanına ait giriş bilgileri (Kullanıcı Adı ve Parola) e-posta adresinize iletir. Üyelik alanına giriş yaptıktan sonra videolara erişiminiz sağlanmış olur. Program cetveline göre ilgili videoya tıklayıp uygulamaya başlayabilirsiniz.

VİDEOLARI İNDİRMEK SERBEST Mİ?

Videolar sadece üyelik alnından izlenebilir ve indirme işlemine izin verilmez. Üyeliğiniz sürece dilediğiniz zaman üyelik alanına giriş yaparak videoları tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

ÖDEME YÖNTEMLERİ NEDİR?

Ödeme yöntemleri Kredi Kartı, Banka Kartı, Sofort, Giropay, Ideal, EFT/Havale, PTT. Kartla gerçekleştirilen ödemelerde teslimat anında gerçekleşir. EFT/Havale yönteminde ödemeniz ödeme altyapımız olan OdaklıPazar tarafından onaylandıktan sonra teslimat gerçekleşir.

YURTDIŞINDAN ÖDEME YAPABİLİR MİYİM?

Evet, yurtdışından da ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yöntemleri Kredi Kartı, Banka Kartı, Sofort, Giropay, Ideal. Tüm ödeme yöntemlerinde teslimat anında gerçekleşir.

ÜYELİK BAŞLATTIĞIMIZDA TÜM VİDEOLARA ERİŞİM OLUYOR MU?

Evet 1 aylık, 3 aylık ve 1 yıllık üyeliklerde tüm videolara erişim veriyoruz. Sadece, 3-Gün Deneme Hesabı üyeliğinde S-ON2 Kardiyo ve S-ON2 Fitness ilk 3 günlük toplamda 6 videoya erişim veriyoruz.

PROGRAMI UYGULAMAK İÇİN FİTNESS SALONU ŞART MI?

S-ON2 Kardiyo 12 Haftalık Evde Ekipmansız Kardiyo ve Yağ Yakım Programıdır. S-ON2 Fitness ise 12 Haftalık Evde Fitness ve Vücut Geliştirme Programıdır. Evinizin konforu ile küçük bir alanda rahatça yapabileceğiniz programlardır. Ve değişim sadece 12 Haftadır.

ODAKLIPAZAR NEDİR?

OdaklıPazar Ltd. ürün sahibi ile müşteri arasındaki güvenli alışveriş platformu hizmeti vermektedir. Ödemenizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ödeme ile ilgili faturayı OdaklıPazar düzenlemektedir. Ödeme ile ilgili destek almak için 0 (850) 441 18 13 numaralı hattı arayabilirsiniz.

BUNLARIN DIŞINDA SORULARIM VAR

Aklınıza takılan tüm soruları info@adrenalinebox.com adresine iletebilirsiniz. En kısa zamanda geri dönüş sağlanacaktır.

ÜYELİK ALANINA GİRİŞ

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katıl