En İyi 5 L-Carnitine

Sağlıklı şekilde kilo vermek isteyen kişilere yararlı olacağını düşündüğümüz en iyi 5 l-carnitine markasını yayınlayalım dedik. Yağ yakımı konusunda kişilerin tercih sırasında zirvede bulunan l-carnitin, kullanılmaya başlandığından itibaren yağların depolanmasını önler ve bu yağların çalışma esnasında enerjiye dönüşerek yanmasını sağlar.

Fazla yağlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olmasının yanında iştahınızı da azaltır. Vücudumuzun belli miktarda doğal olarak l-carnitine üretme kapasitesi vardır fakat bu miktar vücudun ihtiyacından az olduğu için yağ yakımı yeterli seviyelere ulaşamaz. Vücudumuzun daha hızlı zayıflamak için l-carnitine takviyesine ihtiyaç duyabiliriz. Fakat burada önemli olan önümüze çıkan tüm ürünleri değil, en doğru ürünleri kullanmaktır.Bu bağlamda piyasada bulunan ürünlerden en çok tercih edilen,güvenilen ve olumlu sonuçlar veren 5 ürünü sizler için sıraladık ;

Power System L-carnitine 3600 mg

Almanya’nın en iyi supplement üretici firmalarının başında gelen Power System’in en çok tercih edilen ürünlerinden CARNIPURE patentli l-carnitine 3600 mg’lık şişeler içerisinde kullanıcılara sunulmuştur.Dozaj miktarıyla ülkemizde kendi alanında en yüksek seviyededir.Paket içeriği 3600 mg’lık şişeler halinde 20 adettir.

 

Multipower L-carnitine Liquid 1800 mg

Alman menşeili bir diğer supplement üreticisi olan Multipower,kendi ülkesinde olduğu kadar ülkemizde de sektörde en güvenilir firmaların arasındadır. Bir şişesinde 1800 mg l-carnitin ile birlikte kalori değeri yalnızca 2’dir. Bununla birlikte herhangi bir tatlandırıcı da içermeyen ürün bu özellikleriyle ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen yağ yakıcı ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Kutu içeriği 20 adettir.

 

Nutrade L-carnitine Liquid 3500 mg

Tüm ürünlerini kaliteden ödün vermeden kullanıcılarıyla buluşturan Alman Nutrade firması,yüksek ve özel içerikli bu ürünü sayesinde sporseverlerin gönüllerini fethetmiş durumda.Bir şişesi 3500 mg l-carnitine içerir ve 4 kaloriye sahiptir.Muadillerine göre dozaj miktarı çok çok iyi seviyededir ve bir paketinde 20 adet şişe bulunur.

 

Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ml

Hardline Nutrition Türk firmasıdır ve oldukça başarılı ürünler üretmektedir. 1000 ml’lik l-carnitine ürünü tek seferde değil, servisler halinde kullanılır ve her bir sevisi 1000 mg carnitine’in haricinde 200 mg taurin içerir ve içerdiği taurin yağ yakımınıza ekstra olarak katkıda bulunur.Servislerinizi özel olarak üretilen kapağı sayesinde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Olimp L-carnitine 3000 mg

Polonya’lı supplement üreticisi olan Olimp,kaliteli ve içimi rahat ürünleriyle dikkat çeken bir firmadır. Piyasada az biliniyor olmasının kalitesine ve güvenilirliğine gölge düşüremeyeceğini kullandığınızda gayet iyi anlayacaksınız. Paketinde 20 şişe bulunur ve her şişe 3000 mg l-carnitine ile B6 vitamini içermektedir.

Yazımızda en iyi 5 l-carnitine ürününü olabildiğince kısa cümlelerle tanıtmaya çalıştık. Herkese “sağlıklı günler” dilerim.

Yazar Himmet Sevinç

Fitness Eğitmen, Personal Trainer, Pilates Eğitmeni, Scuba diver, Tenis Eğitmeni, Serbest paraşütçü, Arama Kurtarma Eğitmeni.

ÜYELİK ALANINA GİRİŞ

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katıl