En İyi 5 Yağ Yakıcı

Favori besin takviyelerinden olan en iyi 5 yağ yakıcıyı bu yazıda size kısaca anlatmaya çalışacağım. Vücut geliştirme sporu ile uğraşan ve yağlarını sıkıntı eden kişiler egzersizlerinin yanı sıra yağ yakıcıları kullanarak vücutlarındaki yağ oranını düşürürler. Kısa zamanda en hızlı şekilde etki eden bu ürünler vücut geliştirme sporuyla ilgilenmeyen kişilerin de kullanabileceği etkili ürünlerdir. Fakat bu ürünleri hiçbir hareket gerçekleştirmeden işlev göstermesini bekleyemeyiz. Yağlarınızı kısa bir zaman da yakmak istiyorsanız düzenli beslenme ve spor önceliğiniz olmalıdır. Yağ yakıcı ürünler sizin yağ yakma gayretinizi boşa çıkarmayıp vücudunuzun yağ oranının düşmesinde büyük rol oynar. Kaslarınızın belirgin olmasını istiyorsanız vücudunuzdaki “yağ oranın” %10 ve altında olması gerekiyor.%10 un altında olması özellikle karın bölgesinde büyük değişikliklere neden olacaktır. Siz de bu yağlardan kurtulmak istiyorsanız sizlere özel listelediğimiz en etkili yağ yakıcıları incelemenizi öneririz.
Araştırma sonucu sizlere özel bulduğumuz en iyi termojenik 5 yağ yakıcı:

ANIMAL CUTS

Universal markalı bu ürün çok iyi bir yağ yakıcıdır ve içerik bakımından kompleksi zengin olan bu ürünün özellikleri şunlardır :

Termojenik Kompleks

İçerisinde kafein ve respberry bulunmaktadır.İştahı azaltıp vücut ısısını yükselttiği için yağların yakımını hızlandırır.

Metabolik Kompleks

Yeşil çay ve kavrulmamış kahve çekirdeği içerdiği için metabolizmanın hızlanmasını sağlar.

Diüterik Kompleks

Vücuttaki fazla suyu atarak kasların belirginleşmesini sağlar.

Kortizol Engelleyici Kompleks

Kortizol adı verilen stres hormonu diyet sırasında artar ve göbek bölgesinde yağlanmaya neden olur. Üründeki kortizol engelleyici kompleks sayesinde kortizol hormonu azalır.

İştah Kompleksi

Hoodia ve karbonhidrat ihtiyacını düşürmek için Jojoba adı verilen tohumu içerir.

Zihinsel Kompleks

Diyet ve egzersiz sırasında konsantrasyon ve uykuda çekeceğimiz sıkıntı için bu ihtiyaçları giderir

Biyo Kullanılabilirlik kompleks

Yukarıda belirttiğimiz komplekslerin sinidirimini kolaylaştırır.
Animal Cuts yağ yakıcılar arasında en etkili olanlardandır ve kullanan sporcuların memnun kaldığı bir üründür.

GRENADE DETONATOR

İngiliz firmasında üretimi yapılan grenade detonator , içerdiği maddelerin enerji verdiği ve yağ yakıcı özellikli olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

 

 • Oluşturduğu bomba etkisi formül şu şekildedir :
 1. 500mg Yeşil çay öz
 2. 420mg Turunç özü kabuğu
 3. 225mg Kafein
 4. 200mg Arnavut biberi
 5. 25mg Fenialanin
 6. 10mg Kavrulmamış kahve özler

Bu ürünümüzü sadece yağ yakıcı olarak değil pre workout olarakta kullanabilirsiniz. Ürünün içerisinde bulunan ve metabolizma hızını en yükseğe çıkaran maddeler yeşil çay özü, turunç özü kabuğu, Arnavut biberi ve kavrulmamış kahve özüdür. Bu ürünün diğer yağ yakıcılardan ayıran farkı yeşil çay özünün 500 gram olmasıdır.İçerisinde enerji barındıran kafein ve fenailinin alınmasıyla iştah kesikliğine yol açar.Kafein oranı yüksek olduğundan ilk hafta 1 kapsül kullanmanız tercih edilir.Kafein ‘e alışık olmayanların 1 kapsülden fazla alması tercih edilmez çünkü baş ağrısı ve titreme yapmaktadır.Ayrıca el bombası tasarımıyla da müşterileri kendine çeken bi şekli vardır.

NUTRADE XTREME 3000 20 AMPUL

Almanya menşeili olan bu ürün termojenik bir yağ yakıcıdır. İşim özünde l-carnitine bulunmakla birlikte ilave maddeler eklenmesiyle termojenik bir etki de gösteren Nutrade Xtreme ürününü kullandığınızda ciddi bir yağ yakımı etkisi alacağınızı söyleyebilirim.

 • Ürünün içerisinde ;
 1. Caffeine Anhydrous (en güçlü kafein bileşenlerindendir) ampul başına 180 mg
 2. Theanine içeriği
 3. L-Tyrosine aminoasit içeriği
 4. Piperine (termojenik etki yaratır)
 5. Portakal kabuğu (patentli çoklu polifenol içerir)
 6. Saf karnitine içeriği

NUTREX LİPO 6 BLACK

Türkiyede yaygın olan ve sporcularında tercih edip memnun kaldığı bu ürün kapsül şeklinde kullanılmaktadır. Nutrex lipo antrenman sırasında vücut ısısını artırarak yağ yakımını hızlıca gerçekleştirir. 40 servisten oluşan yağ yakıcı Nutrex lipo kafein içermesi bakımından dikkat edilmelidir.

 • Ürün içerisinde ;
 1. 800mg Taurin
 2. 500mg Karnitin
 3. 200 mg Kafein
 4. 200 mg Teobroma Kakaosu
 5. 100 mg Tirozin
 6. 100 mg Sitrus Aurantium
 7. 2mg Piper Nigrum bulunur.

HARDLİNE BURNER

Hardline Burner Türkiye’de üretildiği için fiyat açısından en ekonomik yağ yakıcı ürünlerdendir.

 • HARDLİNE BURNER İÇERİSİNDE ;
 1. 150mg Krom
 2. 500 mg Garcinia Cambogia
 3. 400 mg Guarana Özü
 4. 200 mg Yeşil Çay Özü
 5. 180 mg Taurin
 6. 20 mg Karnitin bulundurur.

Hardline Burner krom içerdiği için insülin konusunda etkili olarak kan şekerini dengeler . İnsülin direnci kilo almamızı sağlar. Hardline sayesinde bu dirence bir son verilerek kilo kaybı başlar. Ürünün içerisinde bulunan Garciana Cambogia Türk Doktor Mehmet Öz tarafından geliştirilmiş kaliteli bir yağ yakıcıdır. İçerisindeki guarana ve yeşil çay özü metabolizmayı hızlandırır ve yağların serbest kalmasını sağlar.

 

Bu yazımızda da sizlere en iyi 5 yağ yakıcı ürünü tanıtmaya çalıştık kısaca.  Detaylı bilgi almak için resimlere ya da satın al linkine tıklayabilirsiniz. Zayıflamak için çaba göstermek yerine yağ yakmak için çaba göstermeye çalışalım. Sağlıklı günler dilerim.

Yazar Himmet Sevinç

Fitness Eğitmen, Personal Trainer, Pilates Eğitmeni, Scuba diver, Tenis Eğitmeni, Serbest paraşütçü, Arama Kurtarma Eğitmeni.

ÜYELİK ALANINA GİRİŞ

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katıl